Portal dla pisarzy i wydawców

Prosto z ambony
26-08-22

Prosto z ambony - książka Krzysztofa Daukszewicza

Czytanie to jedna z najlepszych rzeczy, którą każdy człowiek powinien posiadać. Jeżeli ktoś już chciałby przeczytać co, to powinien sięgnąć po coś naprawdę wartościowego. Dobrą propozycją jest Krzysztof Daukszewicz - Prosto z ambony. Co o tej pozycji literackiej wiedzieć trzeba?

Popularny satyryk i piosenkarz zaprasza do tego, aby zapoznać się z cyklem świetnych felietonów, jakie można w skrócie opisać "o życiu". Są to felietony, jakie były zamieszczane w latach 2007-2016 w miesięczniku „Łowiec Polski”. Jeżeli ktoś nie miał przyjemności ich wcześniej przeczytać, teraz ma okazję do tego, aby wszystko nadrobić. Jeżeli ktoś już czytał, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoznać się na nowo z nimi, doceniając niezwykły talent tego kompozytora i poety. O Daukszewiczu można mówić dużo, a temat i tak nigdy na dobre nie zostanie wyczerpany. Jeżeli ktoś chciałby poznać autora lepiej, teraz ma do tego doskonałą okazję, sięgając do wnętrza "Prosto z ambony" - świetnie już teraz ocenianej książki.

Autor

Szymon Rutkowski

Szymon wydał swoją pierwszą książkę w 2008 roku. Teraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z aspirującymi pisarzami.

Ostatnio dodane